שיטת הלימוד

שיטת הלימוד

מקצוע.נט – מכללה דיגיטלית לרכישת מקצוע בקצב שלך

מקצוע.נט מציעה לימוד תיאורטי בשילוב הכשרה מעשית. הלימודים התיאורטיים והמבחנים מתבצעים באמצעות האינטרנט, בפורמט לימודים מרחוק, כאשר התלמיד קובע את קצב הלימוד על פי הזמן והיכולת שלו. הלימודים יכולים להתבצע בכל זמן ומכל מקום. החומר מגיע בפורמט פשוט, קליל, בגובה העיניים ובה בעת מכובד ומקצועי.

בוגרי מקצוע.נט מגיעים לעבודה כשמאחוריהם עשרות שעות הדרכות ופרקטיקה. על מנת לקבל את התעודה יש לעבור את כל השלבים בקורס, כאשר מעבר שלב מותנה במבחן בקיאות ושעות פרקטיקה בהתאם לשלב. במהלך הלימודים ניתנים ליווי וייעוץ מקצועי ולימודי.

 הלימודים במכללה משלבים במקביל:

  1. שיעורי וידאו
  2. webinars – מפגשי שאלות ותשובות עם המרצים
  3. מבחנים אמריקאים
  4. הכשרה מקצועית  – שעות פרקטיקה במפעלים שונים
  5. פרויקט גמר

לימוד תיאורטי

-          שיעורים – כל שיעור אורך כ-20 דקות. השיעורים הינם סרטוני וידאו הכוללים המחשה ויזואלית, שקפים והסבר בעל פה מפי המרצה. כל שיעור מלווה בחומרים כתובים שניתן להוריד מאתר המכללה.

-          שלבי הקורס – כל קורס מורכב ממספר שלבים. על מנת לעבור משלב לשלב, על הסטודנט לעבור מבחן אמריקאי הבוחן את בקיאותו בחומר וכן לבצע מספר שעות פרקטיקה בשטח לפי דרישות השלב. ניתן לחזור לשלבים קודמים בכל רגע.

-          Webinars – בתדירות של בין שבוע לשבועיים (תלוי בקורס). במסגרת ה-webinars ניתן להפנות שאלות למרצה הקורס.

-          למידה מרחוק – למידה בקצב אישי. הסטודנט מתחיל ומסיים בזמן המתאים לו. ניתן ללמוד בכל שעה, בכל מקום. מתאים לשילוב עם עבודה וחיים אינטנסיביים. אין תלות בשאר הכיתה, הלמידה עצמאית. אין תלות בהרשמה של אחרים או המתנה למילוי מכסה או כיתה.

הכשרה מעשית

-          שיבוץ והתאמה נעשים באמצעות המכללה

-          ההכשרה מתבצעת במגוון מפעלים ברחבי הארץ

-          ההכשרה בשעות מגוונות על פי התאמה אישית

-          ההכשרה המעשית מאפשרת חשיפה למקומות עבודה פוטנציאליים לאחר סיום הלימודים

מפת אתר