טכנאי חומרים מרוכבים נפתח ב-15.04.2016

קטגוריה: הכשרה מקצועית קורסים חדשים

מרצה:

אודות הקורס

– מקצוע שיפתח לכם אפשרויות רבות לעבוד ולהתקדם בתעשיה האווירית של ישראל

לבוגרי הקורס שעברו את הקורס בהצלחה עזרה ממשית להשתלב בעבודה בתחום.

מה זה חומרים מרוכבים?

חומרים מרוכבים עשויים מדבק ובד ומשמשים תעשיות גדולות להדבקת חלקים שונים באמצעות דבק חזק וקל. מקצוע נט מציעה אפשרות בלעדית לרכוש מיומנות וידע מקיף בעיצוב וייצור חומרים מרוכבים ובניית מוצרים מהם. במהלך קורס טכנאי חומרים מרוכבים תוצג הטכנולוגיה מתקדמת ביותר המשמשת בעיקר את מפעלי התעשייה האווירית לייצור חלקים שונים במבנים העשויים מחומרים מרוכבים כגון מטוסים, אופנועים, סירות וכדומה.

הקורס מיועד:

הקורס מיועד לגברים בד"כ גילאים 25-50 עם רקע בהרכבות, בעלי רקע טכני.חשוב שיהיה מצב בריאותי תקין, "שתי ידיים ימניות", מועמדים בעלי יחסי אנוש טובים היות ומדובר בעבודת צוות. אנשים בעלי ניסיון בעבודה עם טיסנים או עבודה בטקסטיל.

מטרת הקורס:

הלימודים במקצוע נט מקנים לסטודנט התמחות מלאה במקצוע מבוקש אשר לא ימצא באף מוסד לימודים אחר ומהווים כרטיס כניסה לעולם ההייטק ומפעלי התעשייה האווירית והצבאית. הקורס מורכב  מלימודים עיוניים ומעשיים הכוללים עבודה עם חומרים כמו fiberglass, kevlar, carbon . בחלק העינוי לומדים המשתתפים על תכונות החומר, יסודות הכימיה, תנאי אחסון ועוד. החלק המעשי מתבצע במפעלים שעובדים עם התעשייה האווירית ומכין את הסטודנטים לעבודה בסביבת התעסוקה המיועדת.

Sequence 01_3

 משך הקורס

110 שעות שיעורי תאוריה

30 שעות פרקטיקה באחד המפעלי בתעשיה האווירית

מטרת הקורס ומנושאי הקורס, רוצה לדעת עוד לחצו כאן

לצפייה בהסכם ותקנון לנרשם לחצו כאן

יתרונות

אפשרות לקבל מקצוע מבוקש מאוד  בשוק ולהתקדם מקצועית  עם הטכנולוגיה של העתיד. עבודה מסודרת ולטווח הארוך. שכר גבוהה יחסית לממוצע במשק. עבודה מעניינת ומאתגרת. אפשרות להתקדם במידה ולומדים טכנולוגיות חדשות.

יש לך שאלות? צור קשר

מפת אתר